sambel kéju Ieu ngajentul dina kembang engkol atawa sayuran séjén, atawa coba porsi eta ku strata brunch atanapi quiche.
A dash of saos cabé panas nambihan rasa sarta panas saeutik kana sambel keju gampang ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 séndok mantega
- 3 séndok tipung
- 1/2 séndok mustard garing
- susu 2 gelas
- 1 cup abon Cheddar kéju
- uyah jeung cabé
- saos cabé panas, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
Ngalembereh mantega dina panci beurat leuwih panas low; aduk di tipung jeung mustard dugi campuran téh lancar tur bubbly. Cook, whisking terus, keur 2 menit. Ulah ngantep campuran coklat.
Laun nambahkeun susu; neruskeun masak, whisking terus, dugi thickened jeung golak. Kulub 1 menit.
Tambahkeun kéju sarta nuluykeun aduk dugi kéju geus dilebur.
Usum secukupnya kalawan asin, lada, tur asin lada panas.
Anjeun bisa ogé kawas
Kumaha Jieun saos Opak Gancang pikeun Sayur
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 332 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 64 mg |
| natrium | 593 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 13 g |