Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 oz / 1 iteuk mantega
- 1/2 cangkir mentega suuk (rupa teu alam)
- 1 cup Graham cracker (crumbs ti kira 9 lembar Crackers)
- 1 cup gula (tipung)
- ekstrak vanili 1 TSP
- 3/4 cangkir coklat chip (semi-amis)
- 1/2 cangkir coklat kemiri sumebar (kawas Nutella)
- 2/3 cangkir hazelnuts (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
1. Nyiapkeun pan 8x8 ku pinding deui kalawan aluminium foil jeung nyemprot ka foil jeung semprot nonstick masak.
2. Dina mangkok microwave-aman sedeng, ngalembereh mentega sarta suuk mentega babarengan dugi aranjeunna tos rengse dilebur tur mulus. Aduk di crumbs Graham cracker, gula tipung, sarta sari vanili dugi sagalana aya alusna-dicampur. Pencét kulit kana pan disusun jeung refrigerate eta dugi teguh, ngeunaan 30 menit.
3. Sakali kerak nyaeta teguh, nempatkeun chip coklat sarta Nutella dina mangkok microwave-aman tur microwave dugi dilebur, aduk sanggeus unggal 30 detik keur mencegah overheating. Sakali dilebur tur lemes, aduk di 1/2 cangkir nu hazelnuts dicincang.
4. Tuang campuran coklat leuwih kerak, sarta lemes kana hiji malah lapisan. Sprinkle nu hazelnuts dicincang sésana leuwih luhur.
5. refrigerate bonbon nepi luhur eta tos rengse diatur, teras dicabut tina pan ngagunakeun foil sakumaha handles. Hayu deui diuk na STP salila kira 10 menit, disebutkeun kerak bisa jadi teuas teuing tur bakal crumble mun anjeun motong éta.
6. Paké péso seukeut badag ka potong bonbon kana kuadrat leutik ngawula. Nyimpen bar Nutella Kacang mantega dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka saminggu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 471 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 28 mg |
| natrium | 116 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 6 g |