Hiji pandowdy apal ieu biasana dijieun kalayan potongan adonan pai sakumaha topping nu. Vérsi Ieu dessert cobbler-kawas dijieun kalayan campuran kueh garing, gula semu coklat, tur rempah. Ngawula ka dinya haneut kalawan és krim atawa drizzling cream beurat.
Tempo ogé
Homemade kueh garing baking Campur
Apple Cobbler jeung kayu manis jeung walnuts
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3/4 cangkir kueh garing baking campuran, dibagi
- 1 cup dipak gula coklat
- 1/2 séndok téh uyah
- cuka 1 séndok
- cai 1 cup
- 1 séndok vanili
- 1 séndok mantega
- 5 gelas apal (6 nepi 7 apel masak, emas lezat, Yonatan, jeung sajabana, peeled, cored, sliced)
- 1/2 séndok téh kayu manis
- 1/4 séndok pala
- krim lampu 3/4 cangkir atawa krim sebat
- 1/3 cangkir granulated gula
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 375 F.
- Dina panci, ngagabungkeun 1/4 cangkir campuran kueh garing, gula coklat, 1/2 séndok uyah, sarta cuka sarta cai.
- Cook leuwih panas low, aduk terus, dugi thickened tur mulus.
- Angkat ti panas sarta nambahan vanili jeung mentega. Sisihkan pikeun niiskeun.
- Teundeun apel dina 8 inci baking pasagi pan greased.
- apel Sprinkle merata jeung kayu manis jeung pala.
- Campur 1 1/2 cangkir kueh garing campuran sésana jeung krim lampu sangkan jadi adonan lemes.
- Leupaskeun ngaliwatan apel sliced.
- Sprinkle jeung gula granulated tur leuwih kayu manis.
- Tuang saos tiis leuwih luhur.
- Panggang salila kira 35 nepi ka 45 menit. Ngawula ka panas jeung krim atawa és krim.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 114 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 3 mg |
| natrium | 38 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |