resep cornbread Ieu leuwih di sisi beueus sarta lembut ti tékstur garing sarta crumbly yén fitur loba nu resep tradisional. Ieu pisan gampang nyieun resep cornbread nu salawasna meunang ulasan rave.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mentega (dilebur)
- 2/3 cangkir granulated gula
- 2 endog badag
- 1 cup buttermilk (ngocok wadahna sateuacan tuang)
- 1/2 séndok téh baking soda
- 1/2 séndok téh uyah
- 1 cup sadaya-Tujuan tipung
- 1 cup cornmeal konéng
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 375 F.
- Dina mangkok campur kode badag, whisk babarengan mentega dilebur sarta gula. Tambahkeun endog jeung whisk dugi digabungkeun. Nambah buttermilk jeung baking soda , jeung whisk ngagabungkeun. Nambah tipung, cornmeal, tur asin. Maké aduk spatula dugi ngan dicampurkeun. Ulah leuwih gaul.
- Tuang adonan kana 8 inci pan pasagi greased atawa sarupa ukuran tuang skillet beusi. Panggang pikeun 35 menit, atawa nepi ka colok huntu diselapkeun dina puseur asalna kaluar beresih. Hayu tiis salila sahenteuna 15 menit sateuacan nyobian motong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 298 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 131 mg |
| natrium | 300 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 6 g |