Gampang resep chai frosting ieu alami flavored jeung instan chai konsentrasi sarta masala chai ( "chai tea ") rempah. Anjeun tiasa make salaku icing jajan, atawa anjeun bisa make ka ibun cookies, cupcakes atawa manisan lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 iteuk / 1/2 gelas mentega (STP)
- 1/2 TSP.
- kayu manis (taneuh)
- 1/2 ekstrak TSP pvanilla (murni)
- 1/4 TSP.
- pala (taneuh)
- 1/8 TSP.
- kapulaga (taneuh)
- 1/8 TSP. uyah (laut)
- 2.5 cangkir gula (confectioners, sifted)
- 4 sdm. chai konsentrasi instan (kayaning Rishi urang Masala Chai Tea konsentrasi)
Kumaha Jieun Éta
- Dina campur kode mangkuk sedeng-ukuran, krim kabéh bahan iwal gula confectioner sarta konsentrasi "tea chai".
- Sakali campuran mentega anu lampu sarta mengembang, ngawitan nambahkeun gula salah heaping séndok dina hiji waktu. Darso campuran anjeun tambahkeun gula, atawa ngéléhkeun éta nepika lemes di antara nambahkeun unggal scoop.
- Tambahkeun tilu sendok tina konsentrasi chai. Teuing nepi ka rata
- Tambahkeun deui chai konsentrasi sakumaha diperlukeun pikeun ngahontal konsistensi dipikahoyong.
- Upami hoyong, chill frosting saméméh migunakeun ka és jajan, cupcakes atawa barang dipanggang lianna.
- resep frosting Ieu bisa disiapkeun nepi ka hiji minggu sateuacanna sarta disimpen dina disegel, wadahna refrigerated.
- Ieu ngahasilkeun kasar dua cangkir frosting, nu cukup ibun ngeunaan salah belasan cupcakes atanapi salah dalapan inci, dua-lapisan kue lapis.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 344 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 31 mg |
| natrium | 39 mg |
| karbohidrat | 63 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |