Kacang Hideung, kacang hideung-eyed, sarta bahan jagong-basajan nu remen dipake dina Bahamian masak tur dicampurkeun ku vinaigrette lada pikeun piring panas refreshing jeung séhat. Masakan ieu ngawula salaku hiji pelengkap idéal pikeun pangan grilled kayaning hayam jeung kakap beureum .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 kaléng kacang hideung (lemes)
- 2 kaléng kacang hideung-eyed (lemes)
- 1 can jagung (lemes)
- 1 bawang badag (amis, diced)
- 1 bel cabe (diced)
- 4 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2/3 cangkir cuka cider apal
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- 1 séndok beureum flakes cabé
- 2 teaspoons gula
- 1 séndok uyah
- 1/4 cangkir cilantro (seger, minced)
Kumaha Jieun Éta
- Tempat kacang, kacang hideung-eyed, Bell cabé jeung bawang bodas dina ukuran mangkuk sedeng.
- Sangkan ganti baju, cuka tempat, minyak zaitun, flakes cabe beureum, gula jeung uyah dina mangkok na whisk ka nyampur.
- Tuang ganti baju leuwih kacang, kacang jeung sayuran.
- Nambah cilantro minced na gently aduk nyampur.
- Refrigerate dugi siap ngaladénan.
Panginget: Salawasna pastikeun Anjeun surfaces gawe, utensils, Panci, sarta parabot bébas tina gluten.
Salawasna baca labél produk. Pabrik bisa ngarobah formulasi produk tanpa aya bewara. Nalika di ragu, moal meuli atawa make produk hiji saméméh ngahubungan produsén pikeun verifikasi yen produk nu aya bébas tina gluten.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 318 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 14 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 9 g |