cake coklat pudding gooey Ieu snap nyampur jeung masak di cooker slow. Luhur dipareuman ku krim dikocok atawa ngawula deui haneut ku scoop tina és krim sarta sababaraha saos fudge tambahan.
Pikeun cooker slow gedé, ngagunakeun casserole piring atanapi souffle piring anu bakal pas dina crock nu. Ngan nutupan Panggang jajan di cooker slow sakumaha diarahkeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pakét coklat jajan campuran (2-lapisan ukuran)
- 8 ons krim haseum
- 1 pakét coklat instan pudding (6-ounce)
- 1 cup semisweet chip coklat
- minyak nabati 3/4 cangkir *
- 4 endog badag
- cai 1 cup
Kumaha Jieun Éta
- Gajih pedalaman crockpot atanapi menyemprot kalawan non-iteuk semprot.
- Campur kabéh bahan babarengan dina mangkok dugi ogé anu dicampurkeun; mindahkeun kana cooker slow.
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 ka 8 jam. Ulah angkat si Udung.
- Ngawula ka haneut kalawan és krim.
Tip: Coba ieu kalawan campuran kueh-gajih lemah sareng krim haseum. Éta pisan euyeub, jadi pastikeun gaduh sababaraha és krim di jero imah. A saeutik mana cara panjang. Ngajaga di fridge bari.
Ngan panas jeung Preanger. "
Anjeun bisa ogé kawas:
Wacky Coklat gelombang mikro bodo Kue
Crockpot klaster Coklat Kacang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 476 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 106 mg |
| natrium | 50 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 7 g |