cake coklat gampang Ieu kueh wacky sabab urang dijieun tanpa endog. Ieu ampir teuing gampang janten leres! Ngan sakeudeung gaul bahan kalawan séndok a, tuang adonan kana loyang, jeung Panggang!
Nyebarkeun hiji coklat atawa vanili frosting leuwih jajan na Sprinkle eta kalawan pecans, upami hoyong, atanapi ngayak gula tipung leuwih cake leuwih tiis.
Ieu mangrupa kueh 8 inci, ukuran sampurna pikeun paling kulawarga.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir unbleached
- sagala-Tujuan tipung
- Gula 1 cup
- 3 séndok unsweetened koko
- 1 séndok baking soda
- 1/2 séndok téh uyah
- 1 séndok vanili
- cuka 1 séndok
- 5 sendok minyak nabati (rasa nétral, kayaning minyak jagong atanapi canola)
- 1 cup cai tiis
Kumaha Jieun Éta
- Gajih na tepung hiji 8 inci baking pasagi pan. Panas oven jeung 350 ° F (180 ° C / Gas 4).
- Dina mangkok campur kode badag, ngagabungkeun tepung, gula, kakao, soda sarta uyah. Whisk atanapi aduk nepi nyampur tuntas.
- Jieun tilu sumur di campuran tipung.
- Dina hiji nempatkeun vanili nu; dina cuka sejen, sarta dina katilu minyak nabati.
- Tuang dina cai tiis leuwih campuran sarta aduk nepi ka moistened.
- Tuang adonan kana loyang disusun jeung Panggang salila 25 ka 30 menit, atawa nepika Springs deui lamun keuna enteng.
- Ibun jeung frosting coklat atanapi icing favorit anjeun atanapi glaze. Atawa ngayak gula tipung leuwih jajan terasrasakeun!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 253 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 361 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |