cake coklat Ieu préparasi gancang jeung gampang, sarta eta bisa dipanggang salaku kue lapis tunggal rectangular atawa cake 2- atanapi 3-lapisan.
Paké dibeuli atawa frosting homemade keur jajan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3/4 gelas
- sagala-Tujuan tipung, 8 ons
- 2 gelas granulated gula
- 3/4 cangkir bubuk unsweetened koko
- 1 1/2 teaspoons baking powder
- 1 1/2 teaspoons baking soda
- 1 séndok uyah
- 2 endog badag
- susu 1 cup
- minyak nabati 1/2 cangkir *
- 1 1/2 teaspoons vanili
- 1 cup cai nu ngagolak
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F (180 C / Gas 4). Gajih na tepung a 9-demi-13-demi-2 inci baking pan, dua kue lapis Panci 9 inci, atawa tilu kue lapis Panci 8 inci.
- Dina mangkok campur kode badag, ngagabungkeun tepung, gula granulated, bubuk kakao, baking powder, soda, jeung uyah; aduk atanapi whisk ka nyampur tuntas. Tambahkeun endog, susu, minyak, sarta vanili. Teuing ku mixer listrik dina speed medium 2 menit.
- Ngagunakeun séndok a, aduk dina cai nu ngagolak dugi blended.
- Tuang adonan ipis kana baking pan disusun (s).
- Panggang salila kira 35 menit pikeun jajan rectangular atawa 30 nepi ka 35 menit pikeun lapisan. A pick kai diselapkeun dina puseur kedah kaluar beresih.
- Cool pikeun 10 menit di pan dina rak teras cabut tina pan jeung niiskeun lengkep.
- Ibun sakumaha dipikahoyongna.
- Jajan geus ditémbongkeun kalawan frosting mentega creamy .
* Paké minyak rasa nétral, kayaning canola, safflower, atawa grapeseed.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 311 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 455 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |