Waluh mentega jeung pecans nyieun hiji muffin tambahan-husus, sampurna pikeun gugur jeung usum tiris brunches sarta pihak libur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Gula 1 cup
- 2 gelas sadaya-Tujuan tipung
- 1 séndok baking soda
- 1/2 séndok téh baking powder
- 1/4 séndok téh uyah
- 1/4 séndok pala
- 2 teaspoons kayu manis (dibagi)
- 2 endog badag
- 1 cup waluh mentega (ngeunaan 12 ons)
- minyak canola 1/3 cangkir
- susu 4 sendok (atawa satengah-na-satengah)
- ekstrak vanili 1 séndok
- 1 cup pecans (dicincang jeung dibagi pamakéan)
- 1/4 cangkir gula coklat
- 1/2 séndok téh kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Gajih jeung tipung muffin Panci atanapi garis kalawan tulak muffin / cupcake. Panas oven jeung 325 °.
- Dina mangkok badag, ngagabungkeun gula, tipung, soda, baking powder, uyah, pala, jeung 1 1/2 teaspoons tina kayu manis anu.
- Dina mangkok alit, whisk babarengan endog, waluh mentega, minyak canola, susu atanapi satengah na-satengah, sarta vanili. Tambahkeun ka bahan garing, aduk nepi ka ogé anu dicampurkeun. Aduk 3/4 cangkir nu pecans dicincang.
- Eusian cangkir muffin ngeunaan 2/3 pinuh. Ngagabungkeun nu 1/4 cangkir sésana of pecans jeung sésana 1/2 séndok kayu manis jeung 1/4 cangkir gula coklat. Sprinkle saeutik leuwih unggal muffin.
- Panggang salila kira 30 menit, dugi muffins cinyusu deui lamun enteng keuna ku hiji ramo.
Resep langkung
- Muffins Opak waluh Cream
- Waluh Muffins Coklat Chip
- Muffins waluh
- Cranberry Waluh Muffins
- Muffins waluh Banjarnegara
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 185 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 51 mg |
| natrium | 184 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |