cookies meringue mentega suuk ieu kitu basajan sangkan, ngandung ukur bule endog, mantega suuk, gula tipung, sarta kacang dicincang. Anjeun oge bisa ngarasakeun ieu cookies meringue dasar.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Gula 2/3 cangkir sifted confectioners '
- 1/2 cangkir mentega suuk
- 2 bule endog, STP
- 1/2 cangkir asin kacang (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Darso bule endog dugi formulir puncak kaku; sisihkan.
- Dina mangkok Pergaulan, laun nambahkeun gula confectioners sifted 'pikeun mentega suuk, Pergaulan ogé. Melu di bule endog keok.
- Panutup cadar cookie jeung kertas coklat, kertas parchment, atawa Mats silicone. Leupaskeun adonan ku teaspoonfuls onto kertas. Sprinkle unggal cookie ku kacang dicincang.
- Panggang pikeun 10 menit dina 375 F. Cool di pan teras cabut tina kertas.
Ngajadikeun 2 belasan cookies.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 63 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |