Ieu kentang amis anu sliced lajeng jero-gorengan mun kasampurnaan. Musim fries kentang amis kalawan uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh, Cajun atanapi Creole bungbu, atawa adun tina kayu manis jeung gula granulated.
Ngalayanan fries kalawan ditarik babi sandwiches atanapi burger, atawa ngawula aranjeunna barengan grilled ham jeung kéju sandwiches.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pikeun 3 kentang amis badag
- minyak nabati 1 botol keur frying jero
- Uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh secukupnya
- Pilihan: kayu manis atawa kayu manis-gula
Kumaha Jieun Éta
- Motong kentang amis kana 1/4 ka 1 / 2- strips x 3 inci. Nunda strips kentang amis dina cai és dugi siap tumis.
- Dina fryer jero atawa panci jero, minyak sayur panas ka 370 F.
- Tegalan nu strips kentang amis kalawan towels kertas jeung ngagoreng dina bets dina 370 minyak F. Sabot fries anu enteng browned jeung lembut, mindahkeun ka towels kertas ka solokan. Sprinkle kalawan uyah jeung cabé atawa uyah sarta kayu manis saeutik atawa kayu manis-gula.
Anjeun bisa ogé kawas
Skillet Candied Sweet Kentang kalawan cider apal Glaze
Ravioli Kentang amis Jeung Brown mentega Pecan asin
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 51 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 63 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |