Ieu salah sahiji resep permen pangbasajanna nyieun, sarta coklat katutupan pretzels ieu ngadamel saréat amis keur sanggeus snack sakola atanapi sakola lunches.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas (12-oz) coklat chip (susu-bebas)
- 1 séndok pondok (
- susu-gratis pondok atawa margarin kécap )
- 1 kantong pretzels
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci leutik, mawa sababaraha gelas cai ka kulub a. Garis hiji lambar baking kalawan parchment na sisihkan.
- Ngagabungkeun nu coklat na pondok dina mangkok heatproof leutik tur nyetel leuwih cai ngagolak. (Mangkuk teu kedah noél caina.) Aduk aya kalana, panas dugi coklat nu melts lengkep.
- Hiji dina hiji waktu, leupaskeun pretzels kana coklat, ngagunakeun garpu pikeun meunangkeun éta sarta mindahkeun aranjeunna ka lambaran baking dijejeran ku kertas parchment. Ngulang dugi sakabéh coklat dipaké. Teundeun lambaran baking dina kulkas salila 20-30 menit, atawa dugi coklat tos disetel.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 90 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 23 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |