Ngarasa Luncat ngagunakeun favorit sorangan garing atanapi bumbu seger mun rasa ieu kentang ngeunah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon beureum atanapi Yukon kentang emas, peeled, potong wedges
- 1 séndok dilebur mantega
- minyak nabati 1 séndok
- 2 teaspoons flakes peterseli garing atanapi 2 sendok peterseli dicincang seger
- 1/2 séndok téh garing dillweed
- 1/2 séndok téh garing Rosemary, crumbled
- 1/2 séndok
- bawang bubuk, pilihan
- 1/4 séndok
- bawang bodas bubuk, pilihan
- uyah jeung cabé
Kumaha Jieun Éta
1. Jalur hiji lambar baking kalawan foil; gajih foil nu enteng. Panas oven jeung 375 °.
2. Gabungkeun kentang, mentega, minyak, peterseli, Dill, Rosemary, jeung bawang sarta powders bawang bodas dina kantong neundeun dahareun badag. Campur dina kantong nu dugi wedges béntang anu tuntas coated. Susun kentang dina baking pan disiapkeun dina lapisan tunggal. Sprinkle kalawan uyah jeung cabé. Panggang salila 45 ka 55 menit, atawa dugi kentang mangrupakeun lembut sarta nicely browned.
Anjeun bisa ogé kawas
Ngalambatkeun cooker Resep | Casseroles | Index Resep Utama
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 186 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 8 mg |
| natrium | 91 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |