ragout kentang Yunani nyaéta meatless piring utama basajan tur gampang, sarta favorit pikeun maranéhanana tiis, poé blustery. Ngawula kalawan roti crusty keur saos jeung hiji sisi tina keju feta. Tambahkeun salad musiman pikeun tepung deui penting. Resep ieu patates yiahni (dina Yunani: πατάτες γιαχνί, diucapkan Pah-tah-tes yahk-NEE) anu sadayana tiasa ngadamel, utamana dina mangsa Great saum .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2/3 cangkir minyak zaitun
- 2 bawang sedeng, diced
- 3-4 cengkéh bawang bodas, minced
- 2 1/4 - 2 3/4 pon kentang (peeled sarta motong di sakumpulan badag)
- 1 cup tomat seger grated
- 1/2 séndok tina némpelkeun tomat
- 1 kebat peterseli seger, finely dicincang
- 2 teaspoons uyah
- 1/2 séndok téh cabé
- 6-8 gelas cai
Kumaha Jieun Éta
- Tumis bawang sarta bawang bodas di panas minyak zaitun .
- Nalika bawang pisan lemes (tapi teu browned), aduk di tomat, némpelkeun tomat, jeung peterseli jeung masak pikeun 5 menit.
- Tambahkeun kentang, uyah, jeung cabé. Tambahkeun caina laun, diaduk terus. Bawa ka kulub leuwih panas luhur, ngurangan panas ka sedeng, panutup, sarta masak pikeun 30 menit atawa nepi ka kentang nu dipigawé.
- Ngawula kalawan kéju feta , olives Yunani, sarta roti crusty.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 422 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 805 mg |
| karbohidrat | 47 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 6 g |