Kue Rusia Hideung Ieu meunang ngaranna ti cocktail kawentar dijieun kalayan vodka jeung Kahlua, a liqueur kopi-flavored. Panggang jajan nikmat ieu pan bundt jajan na luhur ku glaze coklat kandel.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 18 ounce kotak konéng
- campuran kueh
- 3,9 kotak ounce coklat instan fudge pudding
- minyak nabati 1 cup
- 4 endog
- 1/4 cangkir vodka
- 1/4 cangkir Kahlua (a liqueur kopi-flavored)
- susu 1 cup
- 1 resep
- Kandel Coklat Glaze
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 derajat F.
- Gajih jeung tipung 12-cangkir bundt jajan pan.
- Teundeun kabéh bahan, kajaba coklat glaze, dina mangkok badag. Campur on low pikeun 1 menit. Campur keur sejen 3 menit dina medium dugi lengkep ngagabungkeun.
- Tuang adonan kana loyang disusun jeung Panggang pikeun 50-60 menit. Cool di pan dina rak kawat pikeun 10 menit. Dipiceun kueh tina pan jeung niiskeun lengkep.
- Top cake jeung Kandel Coklat Glaze. Nyimpen dina wadahna airtight.
Langkung Bundt Kue Resep
Kemiri Bundt Kue
Lemon Toké Kue
Kayu manis Bundt Kue
Limoncello Bundt Kue
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 628 |
| total Fat | 50 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 24 g |
| kolesterol | 132 mg |
| natrium | 956 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 23 g |