Pilari alternatif pikeun kangkung? Coba ieu resep chard Swiss pikeun change of Pace; ngajadikeun hiji iringan hébat kana hidangan nanaon. Anjeun tiasa make beureum, héjo, atawa chard katumbiri dina resep ieu. Anjeun tiasa make beureum, héjo, atawa chard katumbiri dina resep ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon chard (beureum-ribbed, héjo, atawa katumbiri)
- 3 keureut Bacon
- 1/4 cangkir bawang (diced)
- 1/2 séndok
- Creole bungbu atanapi
- adun uyah seasoned
- bawang bodas bubuk ciwit: pilihan
- Dash uyah (atawa secukupnya)
- Dash cabe (atawa secukupnya)
- Pilihan: dash saos panas (atawa vinaigrette, pikeun ngaladénan)
Kumaha Jieun Éta
- Nyeuseuh chard na cut batang kana lembar 1/2 inci. Cut daun kana strips 1 inci atawa rendang coarsely.
- Dina ketel ageung atanapi oven Belanda, masak nu Bacon sareng bawang dugi Bacon téh garing jeung bawang anu enteng browned.
- Nambah chard, Creole bungbu, jeung bubuk bawang bodas jeung Bacon teh. Panutup jeung masak leuwih panas sedeng-low, aduk aya kalana, dugi wilted jeung lembut, ngeunaan 5 menit.
- Rasa jeung usum kalawan uyah jeung cabé, sakumaha diperlukeun. Ngawula kalawan saos cabé panas atawa vinaigrette favorit.
Ngagaduhan 4.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 66 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 4 mg |
| natrium | 882 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 6 g |