cookies shortbread ieu gampang-to-ngadamel Ngaruwat anu ogé gampang nyieun sorangan. Ngarasa Luncat pikeun nambahkeun coklat poék dilebur atawa glaze gula basajan mun cookies anjeun sakali maranéhna geus leuwih tiis!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup margarin kécap susu-gratis
- Gula 2/3 cangkir confectioners '
- 2 gelas sadaya-Tujuan tipung
- 1/8 séndok téh uyah
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat oven ka 350 F. Line hiji lambar baking badag jeung kertas parchment sarta sisihkan.
2. Dina mangkok campur kode badag, ngéléhkeun kécap margarin ngagunakeun hiji mixer leungeun listrik dugi creamy. Tambahkeun gula confectioner urang jeung ngéléhkeun dugi ogé dikombinasikeun. Laun nambahkeun tepung jeung uyah dugi campuran ngabentuk hiji kandel, adonan lemes.
Ngabentuk adonan kana 1 "bal jeung leungeun anjeun, nempatkeun dina lambaran sakumaha anjeun damel. Maké ramo anjeun, depress kana bal kana cakram ngeunaan 1/4" kandel.
Panggang dugi coklat emas, kira-kira 15 menit.
Niiskeun lengkep dina kawat cooling rak.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 69 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 118 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |