resep margarin Ieu jadi gampang nyieun, sarta éta mangrupa diganti nikmat keur margarin susu-gratis toko-meuli. Paké margarin homemade salaku sumebar dina roti bakar atawa make eta dina aduk-fries , baking, atawa grilling.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 oz solidified minyak kalapa
- 2/3 cangkir sunflower minyak
- 2/3 cangkir minyak canola
- santan full-gajih 1 cup
- 1 1/2 sdm
- Dijon mustard
- 1 sdm taneuh turmeric
- 2 TSP uyah
Kumaha Jieun Éta
- Eusian a heatproof piring sedeng-badag kalawan cai sarta és tiis batu pikeun mandi cai és. Sisihkan.
- Dina alat keur ngagolakkeun ganda atawa piring heatproof, ngagabungkeun nu minyak kalapa , minyak sunflower, sarta minyak canola leuwih sababaraha inci tina cai panas leuwih panas sedeng. Sakali dina minyak kalapa parantos liquefied, nambahan bahan sésana, aduk nepi ka ngagabungkeun.
- Sanggeus kira 1 ka 2 menit atawa sakali campuran geus ngahontal 120F mun 130F, mindahkeun mangkuk ka cai mandi és, netepkeun mangkuk di cai tiis gently, sarta neruskeun aduk nepi ka firms campuran up.
- Sakali margarin nyaeta teguh, mindahkeun ka hiji wadah ku tutup kedap-pas jeung refrigerate. margarin homemade bakal tetep dina kulkas nepi ka 2 minggu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 113 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 77 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |