Gampang vegan Vanilla Frosting Resep. Kalawan ngan tilu bahan - gula tipung, margarin vegan, sarta susu kécap vanili - ieu téh resep dasar pikeun gancang jeung gampang vanili vegan frosting. Ngan pastikeun ngagunakeun margarin vegan pikeun Vérsi vegan! Diaku, resep ieu geus narima ulasan dicampur, tapi lamun turutan resep jeung jumlahna, Anjeun teu kudu boga gangguan kalayan frosting panggampangna tur dasar ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 cangkir gula tipung
- 3/4 cangkir margarin vegan
- susu vanili kécap 1/8 cangkir
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan dina mangkok campur kode. Ngagunakeun hiji mixer listrik, nyampur dugi creamy.
- Konsistensi of frosting nu bisa rupa-rupa. Tambahkeun deui gula, margarin atanapi kécap susu sakumaha diperlukeun.
Gampang resep vanili frosting vegan ieu geus reprinted kalayan idin ti The ruku 'Cook Citakan: Reflist.
Langkung vegan Frosting Resep:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 267 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 271 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |