Upami Anjeun keur néangan pikeun kebab jeung tajongan hiji, ieu téh eta! Domba keur marinated dina adun lada sahiji bumbu, nyieun hiji domba kebab flavorful.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 lbs domba fillet (potong batu 1 inci)
- 2 peppers héjo
- 2 pints
- tomat céri
- 2 bawang
- Keur marinade:
- 2 sendok
- jeruk nipis
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- 1 séndok bawang bodas (minced)
- 1/2 séndok cumin
- 1/4 séndok turmeric (atawa leuwih, gumantung kana kumaha lada anjeun mikahayang)
Kumaha Jieun Éta
- Nepi ka 24 jam saméméh grilling, ngagabungkeun marinade bahan jeung tuang kana kantong freezer.
- Teundeun batu domba di marinade jeung refrigerate dugi siap grill. Pastikeun sadayana potongan domba anu coated ogé.
- Nyiapkeun sayuran. Nyeuseuh jeung veggies garing. Motong peppers héjo sarta bawang kana sakumpulan 1 inci. Sisihkan.
- Nyiapkeun skewers ku nyemprot hiji jaket lampu minyak masak di aranjeunna pikeun nyegah tancep.
- Teundeun domba jeung sayuran di skewers.
- Grill domba lada kebabs salila kira 5-7 menit dina saban gigir atanapi dugi rengse sakumaha dipikahoyongna.
- Ngawula kalawan hummus, baba ghannouj , atawa cacik Turki , saos bonténg yogurt pikeun dipping.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 466 |
| total Fat | 35 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 106 mg |
| natrium | 101 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 29 g |