Upami anjeun teu acan diusahakeun saos barbecue basis mustard lajeng anjeun estu leungit kaluar dina hal sabenerna nikmat. saos ieu jalan ogé kalayan ampir sagala daging smoked atanapi grilled tapi utamana sampurna pikeun babi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup mustard konéng
- 1/2 cangkir cuka balsamic
- 1/3 cangkir gula coklat
- 2 sendok mantega
- 2 teaspoons saos Worcestershire
- jeruk nipis 1 séndok
- 1/2 séndok rawit
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat kabéh bahan kana panci sedeng. Bawa ka simmer hipu leuwih sedeng luhur panas pikeun 1 ka 2 menit, aduk mindeng. Ngurangan panas kana lemah sareng ngantep simmer saos pikeun tambahan 25 nepi ka 28 menit.
2. Angkat ti panas sarta ngantep asin nu niiskeun sagemblengna ka suhu kamar saméméh nempatkeun kana hiji wadah airtight. Nyimpen dina kulkas salila 3 nepi ka 4 dinten saatos préparasi awal. Rewarm saméméh ngagunakeun.
Lamun anu nyieun sambel ieu sacara gembleng hog, kantun ngalikeun bahan ku 8.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 21 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 90 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |