Ieu sampurna pikeun muih bodas, coklat muih, cupcakes Malaikat dahareun, cupcakes nipis, sarta ngan ngeunaan jajan wae! Kusabab frosting cukup geus amis, abdi resep ngagunakeun sagala-buahan buah strawberry preserves rupa, tapi lamun sakabeh anjeun boga mangrupakeun jar of sweetened preserves, ngagunakeun saeutik kirang ditambah deui rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 batang
- margarin kécap susu-gratis
- 3 1/2 cangkir organik gula confectioners '
- 3 séndok sadaya-buahan preserves strawberry
- ekstrak vanili 1/4 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok campur kode badag migunakeun hiji mixer listrik, krim teh susu-gratis kécap margarin dugi ogé blended na "mengembang".
- Tambahkeun gula confectioners 'laun, dimimitian ku setting speed lemah sareng pindah nepi ka setting speed sedeng sakali kabeh geus ditambahkeun, sarta campur dugi ogé blended.
- Tambahkeun ékstrak vanili na strawberry preserves, sarta campur dugi frosting nyaeta lemes jeung creamy. Paké keur icing susu-gratis muih na cupcakes!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 71 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |