roti bakar Ieu kabeh ngeunaan kasaimbangan. Candak nu tanginess tina keju embe, masangkeun eta jeung creaminess of alpukat, sarta luhur eta sadaya sareng Crispy, Bacon asin. roti bakar ieu ngajadikeun hiji unggulan sarapan gurih atanapi pertengahan soré snack.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 strips Bacon
- 1/2 alpukat
- 2 ons kéju g oat
- 1 nyiksikan roti
Kumaha Jieun Éta
Bacon Cook dugi Crispy. Hayu diuk lajeng crumble kana buah leutik.
Roti bakar roti.
Slather unggal nyiksikan jeung kéju embe na luhur kalawan keureut alpukat na crumbled Bacon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 455 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 26 mg |
| natrium | 749 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 10 g |
| protéin | 20 g |