Kids cinta pita roti pizza! Ngan nyetél loaves pita, saos jeung gaya toppings Tambaksari anjeun, sarta ngidinan imajinasi kids Anjeun 'nyandak leuwih. Kabéh geus maneh mun geus Panggang produk ahir tur anjeun bakal boga appetizer sampurna atanapi snack!
Simkuring kacida nyarankeun make pizzas pita ieu keur sanggeus snacks sakola, sleepovers, Jumaah pilem wengi atanapi ngan iraha kids Anjeun perlu gancang pick-kuring-up di handapeun 20 menit.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4-6 rounds pita (bodas atawa sakabeh gandum)
- 1 cup saos pizza
- 2 gelas mozzarella kéju
- Garnish: toppings tina pilihan anjeun (veggies, meats asak, cheeses, jsb)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 375 derajat.
- Sendok saos pizza leuwih rounds pita. Top kalawan mozzarella jeung toppings dipikahoyong.
- Teundeun dina loyang jeung masak pikeun 7-10 menit, atawa dugi kéju mas dilebur.
- Ngawula langsung.
- Pita roti pizza teh snackfood sampurna! Coba eta kalawan gembleng gandum pita roti keur pérsi malah healthier!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 252 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 18 mg |
| natrium | 656 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 11 g |