The Batu Besar cocktail mangrupakeun variasi dina Palasik Batu pager cocktail. Intina ngan wiski, gula jeung klub soda, nu Batu Besar nyaéta inuman anu perlu geus wiski di dipilih taliti.
Bourbon sok pilihan nice, hususna hal kawas makers Tandaan , atawa milih pikeun hal bit torek kalawan Club Kanada Sherry Cask pikeun profil rasa leuwih euyeub tur Fruity. Jalan, ieu Palasik heubeul pantes jadi balik ka sorotan pikeun rasa jeung betah persiapan satisfying na.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Bourbon (atawa wiski Kanada)
- 1/2 ounce
- sirop basajan
- Santika tina
- Club soda kana luhureun
Kumaha Jieun Éta
- Dina kaca highball , tambahkeun wiski jeung és.
- Tambahkeun sirop basajan, aduk sakeudeung.
- Top kalawan klub soda jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 183 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 638 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |