Lamun ditéang a cocktail millionaire, anjeun bisa meunang bingung ku sakabéh nu variasi. Resep Ieu salah sahiji dua versi populér, nu séjén keur Rum, brendi, sarta campuran sloe Gin ilaharna disebut salaku millionaire cocktail No. 1 sarta duanana mangrupakeun unggulan cocktails Palasik anu sakuduna mertimbangkeun nyobian.
Millionaire Ieu campuran pikabitaeun wiski, oranyeu, grenadine sarta buah prambus ku tékstur wonderfully soothing nu ngajadikeun hiji hébat dessert inuman .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Rye atanapi Bourbon wiski
- 1 ounce
- jeruk Curacao
- 1 séndok
- grenadine
- 1 séndok
- creme de framboise liqueur
- 1
- bodas endog
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé tur panjang ti biasa pikeun mastikeun endog sagemblengna dicampur.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 292 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 59 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 4 g |