Resep Hideung jeung Beureum Ieu variasi nutup tina Manhattan jeung béda ngan alatan nangtukeun wiski di.
Hideung Bush nyaéta Irlandia wiski amis nu gawéna bener oge jeung vermouth amis dina inuman ieu. The bitters mangrupakeun hiji aksen jeung ngalilindeuk sababaraha rasa amis, Kuring resep pajeulitna Angostura dieu tapi Regan urang Oranyeu Bitters No. 6 nambihan hiji catetan jeruk metot éta nice ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- Hideung Bush Irlandia wiski
- 1/2 ounce vermouth amis
- 2 dashes bitters
- garnish:
- maraschino céri
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana sagelas Pergaulan ngeusi és.
- Aduk ogé .
- Galur kana hiji kaca baheula .
- Garnish kalawan céri a.
Resep kahadean: Bushmills Irlandia wiski
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 120 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 8 mg |
| natrium | 105 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 3 g |