Naha éta hajatan ulang tahun, pancuran bridal, atawa Rebo soré (anjeun leuwih satengahna aya!), Chances anu eta kukituna janten hadé ku Kue adonan Martini. Ulah jadi fooled ku krim atawa katumbiri naburkeun-pasisian-kieu cocktail dikocok geulis, Funfetti-diideuan pek a punch decidedly dipelak-up. Amis, creamy, sarta ngan hiji indulgent smidge, éta pihak di kaca hiji.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ons Birthday Kue Vodka (vodkas séjén Kue atanapi dikocok Cream bakal dianggo teuing)
- 2 1/2 ons bodas coklat liqueur
- 4 ons satengah satengah
- 4 ons creme de cacao (bodas atawa jelas)
- 4 ons amaretto
- Garnish: l ots of sprinkles na dikocok krim
Kumaha Jieun Éta
Dip luhureun gelas Martini di cai lajeng ngajalankeun di sprinkles mun jaket pasisian.
Tempat anu sendok (atawa leuwih) tina sprinkles kana handap unggal kaca.
Dina shaker kalawan sababaraha és batu, ngagabungkeun vodka, coklat liqueur, creme de cacao, satengah jeung satengah, sarta amaretto. Ngocok.
Tuang na campuran galur kana gelas Martini disusun.
- Tambahkeun sababaraha krim dikocok na sprinkles keur nu pangaruh jajan lengkep!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1473 |
| total Fat | 67 g |
| jenuh Fat | 49 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 59 mg |
| natrium | 324 mg |
| karbohidrat | 158 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 15 g |