Tangtangan dina nyieun BBQ hayam keur nyegah luar hayam ti ngaduruk saméméh di jero ieu asak liwat. Ieu tradisional direngsekeun ku ngalukis saos barbecue on hayam di tungtung goreng. Tapi resep ieu ngagunakeun métode béda: hiji skillet listrik. hasilna mangrupakeun lembut, ngeunah BBQ hayam liwat sarta liwat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- minyak 1 séndok
- 3 pon potongan hayam
- uyah halal jeung cabé hideung
- 16 ons saos barbecue
- 16 ons soda jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Preheat hiji skillet listrik (ngabandingkeun harga) kana 275 derajat F. Tambahkeun minyak.
- Usum hayam dina dua sisi kalawan uyah jeung cabé. Lamun minyak anu panas, tambahkeun hayam keur skillet nu. Brown keur 2 menit dina samping munggaran. Flip.
- Tambahkeun saos barbecue sarta soda jeruk.
- Cook, basting kalana, 35-40 menit dugi hayam geus asak liwat.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 931 |
| total Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 190 mg |
| natrium | 1.006 mg |
| karbohidrat | 91 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 65 g |