Mecut up saos dumasar-kalapa vegan gancang jeung gampang satay keur tahu grilled, sarta mibanda sagala vegetarian na vegans di barbecue outdoor Anjeun thanking anjeun. Ieu hiji resep gampang, diideuan ku resep satay Indonesia jeung Thailand, pikeun basajan grilled satay tahu dina asin kalapa basajan, kari némpelkeun jeung suuk mentega satay. Ieu vegetarian, vegan, sarta pancén ramo-licking nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 block tahu, beku, thawed sarta neken
- santan 1/2 cangkir
- 2 sdm mantega suuk
- 1 sdm vegetarian kari némpelkeun beureum
- sambel hoisin 1 sdm
Kumaha Jieun Éta
1. Nyiapkeun tahu anjeun: Kumaha mun mencet tahu.
2. Slice tahu kana batu keur skewering atanapi grilling
3. whisk babarengan santan, mantega suuk, kari némpelkeun na hoisin asin leuwih panas low.
4. Marinate tahu di saos pikeun sahanteuna hiji jam; asin moal thicken sakumaha eta cools.
5. grill tahu, basting gently kalayan saos. Tahu kedah nyandak ngeunaan 6-7 menit dina saban gigir.
6. ngawula topped generously kalayan saos kari satay tambahan, atawa, ngawula saos di sisi sakumaha dip a.
Kawas resep ieu?
Asih resep tahu vegetarian na vegan ieu? Di dieu aya sababaraha hal anu leuwih luar biasa bisa ngalakukeun jeung tahu:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 318 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 155 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 19 g |