Ieu cara gancang jeung gampang pikeun nambahkeun rasa Yunani gede jangjangan. Padahal rub ieu jalan ogé di jangjangan, eta oge bisa dipake dina meats sejen, seafood, sarta sayuran.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 teaspoons oregano garing
- bubuk bawang 1 séndok
- bawang bodas bubuk 1 séndok
- 2 teaspoons uyah
- 2 teaspoons aci jagong
- 2 teaspoons cabe hideung taneuh seger
- 2 teaspoons sapi-flavored bouillon granules
- 2 teaspoons garing flakes peterseli
- 1 séndok taneuh kayu manis
- 1 séndok taneuh pala
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan jeung toko dina wadahna airtight. Tetep dina tiis, tempat poék nepi ka 6 bulan sanggeus persiapan.
- Larapkeun rub onto ternak jeung boh grill, ngaroko, atawa Panggang sakumaha diarahkeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 12 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 592 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |