lemon kotak és pai Hal ieu ngajadikeun hiji dessert lampu na refreshing, hususna di cinyusu jeung usum panas. Kalawan kakara lima bahan, anjeun tiasa ngadamel ieu lemon és resep kotak pai di jiffy a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3 ounce pakét lemon Jello
- cai 2/3 gelas (golak)
- 1 8 ounce pakét krim kéju (low-gajih atanapi non-gajih téh oke)
- 1 cup dikocok topping (beku, kayaning Cool pecut)
- 1 coklat cookie pai kulit
Kumaha Jieun Éta
- Tuang Jello kana mangkok sedeng. Tambahkeun cai nu ngagolak tur aduk nepi ka bubar, ngeunaan 2 menit.
- Mindahkeun campuran Jello ka Blénder atawa kadaharan processor. Tambahkeun krim kéju sarta beku dikocok topping. Puree nepi ka rata.
- Tuang kana disiapkeun pai kulit.
- Refrigerate dugi teguh, 2-4 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 217 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 30 mg |
| natrium | 100 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |