Ieu mangrupa panggampangna tur populér casserole kentang amis, topped kalawan broiled marshmallow topping.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas
- kentang amis (asak, mashed)
- 2 sendok mantega
- 1/4 cangkir jus jeruk atanapi susu
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/3 cangkir marshmallow creme atanapi fluff
- 1 endog (ogé keok)
- 1/2 ka 1 cup marshmallows miniatur
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kentang amis, mantega, jus jeruk atanapi susu, uyah, sarta 1/3 cangkir nu creme marshmallow.
- Teuing di endog.
- Tihang kentang amis dina baking piring enteng buttered. Panggang dina 400 ° salila 25 menit.
- Top kalawan marshmallows miniatur jeung coklat handapeun broiler salila kira 4 menit.
Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
Anjeun bisa ogé kawas
- Amis Kentang Casserole Resep jeung Pecan Topping
- Skillet Candied Sweet Kentang kalawan cider apal Glaze
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 173 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 45 mg |
| natrium | 60 mg |
| karbohidrat | 30 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |