Di dieu urang kudu resep milkshake tapi henteu milkshake biasa. Ieu milkshake pisan husus anu ngawengku hiji bahan ilahar sababaraha nu dialungkeun kana Blénder ka nyieun hiji saréat metot. resep asalna tina Hard Rock Cafe jeung mangrupakeun fixture biasa dina menu maranéhanana.
oddities nu pulas & ngagorowok urang dimimitian ku bir na tungtung ku garnish decadent nu ngawengku Bacon. Téh mangrupa fun campuran éta ogé ngawengku sababaraha tersangka dawam kawas spiced Rum, coklat sarta caramel, sarta, tangtosna, és krim. The fizz tambahan ti bir jeung kontras cream na Bacon crunchy mangrupakeun hiji pangalaman jeung heran nikmat. Di pisan kurangna, éta mangrupa inuman bisa ngabejaan babaturan anjeun ngeunaan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Guinness Ngiringan
- 1 ounce Bacardi Oakheart Spiced Rum
- 1/2 ounce creme poék de cacao liqueur
- 1/2 ounce sirop coklat
- 1/2 ounce Monin asin caramel Sirop
- 2 scoops vanili és krim
- Garnish: dikocok krim , caramel na coklat sirop, Bacon crumbles
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana Blénder .
- Nyampur nepi ka rata.
- Tuang kana sagelas jangkung.
- Garnish kalawan krim dikocok, caramel na coklat sirop, sarta spoonful of Bacon tambahan-Crispy crumbles.
Resep kahadean: Hard Rock Cafe
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 375 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 61 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |