The aptly ngaranna bajak urang peureum mangrupakeun inuman fun nyieun sarta ngabogaan rasa pikabitaeun. konci téh lapisan jin dina urutan ambéh shot rengse Anjeun Sigana mah banda tina emas (flakes emas tina Goldschlager) bawah tanah (dijaga ku kokotor-coklat ti bajak Kaptén Morgan).
Éfék kasebut rada tiis lamun meunang lapisan béda, éta ampir teuing goréng yén éta téh mangrupa jujur tur teu lepas panjang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 ounce
- Goldschlager Kayu manis Schnapps
- 3/4 ounce
- Kaptén Morgan Spiced Rum
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu Goldschlager kana gelas makéna .
- Ngambang dina Rum on luhur ku tuang eta lalaunan ngaliwatan deui tina hiji watang séndok.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 122 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 13 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 17 g |
| protéin | 9 g |