Sarerea weruh ngeunaan cookies Santa urang. Tapi kumaha upami Ngaruwat pikeun leuwih anu narik sleigh nu?
Reindeer Dahareun (ogé kadang disebut Magic Reindeer Food atanapi Magic Reindeer Debu) nyaéta pikeun reindeer Santa urang. Barina ogé, maranéhna meunang lapar on Christmas Hawa, teuing! snack gampang-to-make ieu bade janten tradisi Natal senang keur kids Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup digulung oats
- 2 nepi ka 6 sendok gula beureum-berwarna
- 2 nepi ka 6 sendok gula héjo-berwarna
Kumaha Jieun Éta
- Campur oats sarta gula digulung babarengan dina mangkok campur kode.
- Mindahkeun oats sugared kana kantong plastik pos-konci, nambahan gula langkung berwarna pikeun éfék festive.
- Dasi jeung pita sarta ngagantelkeun sajak handap:
Sprinkle dahareun reindeer ieu luar wengi ayeuna.
Moonlight bakal nyieun Maung Bandung caang.
Salaku reindeer nu ngapung na roam
Ieu bakal pituduh aranjeunna ka imah anjeun.
Ulah hilap Santa on Christmas Hawa. Jieun anjeunna a tumpak ngeunah cookies Christmas , teuing!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 102 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |