Ieu slow cooker pot manggang dijieun ku babak handap atawa Amrik taktak manggang, peppers jalapeno, sarta seasonings lianna. Shred nu sapi lada na make eta dina jagong atawa tipung tortillas kalawan dicincang tomat jeung bawang. Luhur kalawan krim haseum, atawa guacamole .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pot manggang, ngeunaan 2 1/2 ka 3 1/2 pon, Amrik taktak atawa babak handap
- 1 tiasa peppers jalapeno kalawan cair, ngeunaan 4 ons
- 1 bawang badag, quartered na thickly sliced
- 2 cengkéh bawang bodas, thinly sliced
- 1 séndok uyah halal
- 1/2 séndok cabe hideung
- 2 sendok cuka cider
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun daging dina slow cooker atawa crock pot. Nambah peppers, bawang daun, bawang bodas, uyah, cabe hideung, sarta cuka.
- Panutup jeung masak daging sapi nu di low 8 nepi ka 10 jam, atawa nepika pisan lembut.
- Dipiceun sapi ka platter sarta shred pikeun sandwiches atanapi tortillas, atawa ngawula deui kalawan béas atawa kentang. Fungsi 6 ka 8.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 468 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 178 mg |
| natrium | 420 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 59 g |