uyah Rosemary mangrupakeun cara hébat pikeun ngawétkeun rasa caang tina Rosemary seger. Ieu ukur nyokot kira lima menit sangkan sarta bisa disimpen salamina dina suhu kamar. Coba eta dina kentang Anggang, hayam jeung domba.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir daun Rosemary seger (finely dicincang)
- 2 sendok uyah halal
Kumaha Jieun Éta
- Campur babarengan Rosemary finely dicincang jeung uyah.
- Pek kana toples gelas bersih.
- Panutup jeung toko na STP jauh ti lampu langsung atawa panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 8 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.164 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |