Pikir tina Kaisar salaku Martini ku pulas céri. Séndok nu ngusulkeun of maraschino liqueur téh ngarupakeun matéri rasa pribadi, tapi anjeun bisa make leuwih atawa kurang gumantung kana leuwih sering dipake tinimbang anjeun sorangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1-ounce vermouth (garing)
- 2 ons Gin
- 1 séndok
- maraschino liqueur
- Garnish: lemon pulas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana gelas Pergaulan jeung és batu.
- Aduk ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish jeung pulas lemon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 307 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 6 g |