Sangkan resep nu miwarang pikeun Dijon mustard malah leuwih husus, nyobian nyieun sorangan! mustard Dijon ieu dijieun kalayan madu, anggur bodas, bawang bodas, sarta dashes of saos Tabasco. Hayu bahan ieu mingle dina wadah pikeun sababaraha poé, tur Anjeun bakal boga condiment homemade anu bursting kalawan rasa!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok madu (atawa secukupnya)
- 2 gelas anggur bodas (garing)
- 1 cup bawang (dicincang)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 4 ons mustard garing (cangkir about1)
- 1 sendok minyak nabati
- 2 teaspoons uyah
- Pilihan: 4 dashes
- sambel Tabasco
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun madu, anggur, bawang, sarta bawang bodas. Panas nepi ka ngagolak. panas leuwih handap sarta simmer 5 menit.
- Tuang campuran kana mangkok jeung tiis. Galur campuran anggur kana mustard garing dina panci leutik, whisking dugi pisan rata. Nambahkeun bahan sésana. Panas lalaunan, aduk terus dugi campuran thickens. Tiis.
- Tuang kana wadah non-logam jeung panutup. refrigerate salila sahenteuna 2 dinten ka nyampur rasa
Langkung Dijon Resep
Crockpot Hayam kalawan Dijon mustard
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 33 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 235 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |