Ieu amis resep kentang casserole ngeunah, sampurna pikeun salametan libur. Hayu urang dipanggang ku crunchy coklat gula pecan sarta kalapa topping.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas kentang amis (mashed)
- 1 cup granulated gula
- 1/4 cangkir mantega
- 3 endog
- susu 1/2 cangkir
- 1/2 séndok téh vanili
- 1 séndok
- jeruk nipis
- 1/2 séndok téh uyah
- 1 séndok taneuh kayu manis
- 1/2 séndok téh taneuh pala
- Pikeun Topping nu:
- 1 cup
- pecans dicincang
- 3/4 ka 1 cup flaked kalapa
- 1 cup dipak gula coklat
- tipung 1/2 cangkir
- 1/4 cangkir mantega
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun mashed kentang amis, granulated gula, 1/4 cangkir mentega, endog, vanili, jeruk nipis, uyah, kayu manis, jeung pala; nyampur ogé.
- Sendok campuran kentang amis kana buttered 2-quart baking piring.
- Campur topping bahan dugi crumbly; Sprinkle leuwih casserole.
- Panggang dina 350 derajat F keur 30 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 401 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 75 mg |
| natrium | 176 mg |
| karbohidrat | 54 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 5 g |