Jieun ieu casserole pasta kalawan ziti pasta atanapi pasta tubular ageung lianna. Ngawula ka Panggang ziti nikmat kieu ku salad tossed sarta bawang bodas roti pikeun tepung kulawarga sampurna.
Tempo ogé
Rigatoni Jeung Sosis na Parmesan
Gampang dipanggang Ziti
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 ons ziti atanapi pasta tubular badag lianna
- 1 séndok minyak zaitun
- 1 pound sapi taneuh lean
- 1 cup dicincang bawang
- 1 bel cabé, dicincang
- 4 nepi ka 6 ons sliced suung
- 1 jar (25 ons) saos spaghetti
- 1 tiasa (10 3/4 ons) krim tina supa sup
- 1 tiasa (14.5 ons) tomat diced
- uyah jeung cabé, secukupnya
- 4 cangkir abon kéju mozzarella atawa kombinasi mozzarella jeung cheddar
Kumaha Jieun Éta
- Gajih anu baking pan 13x9x2 inci. Panas oven jeung 350 °.
- Pasta Cook dina cai nu ngagolak handap pakét arah. Solokan jeung bilas ku cai panas.
- Dina skillet badag, panas zaitun minyak leuwih panas sedeng.
- Brown dina sapi taneuh salila kira 5 menit. Tambahkeun bawang, cabe hejo, jeung suung jeung neruskeun masak, aduk remen, dugi sapi geus euweuh pink sarta sayuran anu lembut.
- Aduk saos spaghetti, krim tina supa sup , jeung tomat diced. Cook, aduk, dugi panas. Tambahkeun uyah jeung cabé, rasa.
- Nyebarkeun satengah pasta dina baking piring disusun. Sendok satengahna asin nu leuwih pasta, teras luhur kalawan satengah tina keju nu. Ulang lapisan jeung pasta, asin, sarta kéju sésana.
- Panggang 20 ka 30 menit, dugi panas tur bubbly.
ngagaduhan 8
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 744 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 117 mg |
| natrium | 335 mg |
| karbohidrat | 77 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 40 g |