Master Mixologist sarta panulis Pasar-seger Mixology, Bridget Albert, dijieun kieu Angkatan Udara Hiji cocktail pikeun pelantikan bersejarah Présidén Barack Obama. Téh mangrupa inuman dicampur basajan nu nyepeng hue biru éndah Hpnotiq liqueur, nu geus dicampur jeung vodka jeruk favorit anjeun sarta topped kalawan lemon-kapur soda. Warna na rasa refreshing ngadamel ieu inuman pikaresepeun pikeun sagala poe sataun jeung nami ensures fit sampurna pikeun Kaopat Juli atawa liburan patriotik lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Hpnotiq liqueur
- 1 ounce vodka jeruk
- 7 ons
- lemon-kapur soda (atawa leuwih ngeusian gelas)
- G arnish:
- jus ti ngaganjel lemon
- Garnish: lemon spiral
Kumaha Jieun Éta
- Eusian sagelas jangkung kalayan kabéh bahan jeung nambahkeun és.
- Aduk ogé .
- Garnish ku lemon spiral.
Resep kahadean: Bridget Albert pikeun Hpnotiq liqueur
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 338 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 10 mg |
| karbohidrat | 53 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 3 g |