The Mad Panon Martini mangrupakeun quintessential cocktail Lebaran ku panon garnish pikasieuneun. The inuman sorangan boga nu warna biru bulak geulis, nu tanda tangan tina Hpnotiq jeung rasa kasebut sakumaha pikaresepeun sakumaha tiasa ku aksen lychee.
Nyieun garnish kasebut rada gampang jeung bisa nyandak saeutik prakna pikeun meunangkeun katingal katuhu, tapi mangrupa proyék saeutik fun pikeun berpungsi dina na geus disiapkeun saméméh pihak nu. Di dieu téh lengkep tutorial hambalan-demi-hambalan: DIY Lychee panon garnish .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 ounce
- Hpnotiq liqueur
- 1 ounce
- vodka premium
- 2 ounce
- jus lychee
- 1 lychee (milari lychees canned di sirop)
- 1/4 séndok céri, strawberry atawa
- buah prambus preserves
- 1
- buah beri biru
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
Pikeun Lychee panon garnish:
- Solokan jeung lychee garing, teras eusian ku preserves.
- Teundeun buah beri biru, mekar tungtung nyanghareup kaluar, kana rongga.
- Skewer kalawan cocktail pick jeung iklas sakuliah pasisian kaca (parios toko pihak lokal anjeun kanggo Lebaran nyokot téma atawa nyokot éta kasampak kawas pick és miniatur pikeun éfék pinuh).
Resep kahadean: Hpnotiq liqueur
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1151 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 204 mg |
| karbohidrat | 266 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 9 g |