The cocktail Maroko mangrupa delight Lucuna pinuh kahayang. Ieu ciri Domaine Charbay urang Dalima Vodka (a heran kabeh on sorangan) jeung sirop basajan kapulaga-infused pikeun bungbu rasa metot nu jelas beda buah pisan nicely.
Dalima puree pisan gampang nyieun nalika buah aya dina mangsa (usum Amérika Kalér). Kantun nempatkeun siki dalima dina processor dahareun atawa Blénder tur nyampur kana puree a (dinya moal jadi 100% lemes). Lamun hayang nyieun ieu kaluar musim, jus dalima ngajadikeun substitusi rupa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Charbay Dalima Vodka
- 1/2 ounce
- sirop basajan kapulaga-infused
- jeruk nipis 1/2 ounce
- 1/2 ounce
- dalima puree atanapi jus dalima
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu vodka, kapulaga sirop basajan, jeruk nipis sarta dalima puree dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
Resep kahadean: Domaine Charbay
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 86 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |