The Berry Bodas mangrupakeun campuran nikmat rasa yén ciri UV Blue Vodka. Ieu raspberry- vodka flavored ieu beraksen dina inuman ieu kalawan coklat, jeruk jeung kapur tina bahan lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 ounce UV Blue Vodka
- 1/2 ounce
- creme de cacao
- 1/2 ounce
- triple detik
- 1/2 ounce
- jus jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
Resep kahadean: UV Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 148 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 0 g |