Hal Wolin, The cocktail Guru, dijieun cocktail ieu pikaresepeun nu basajan, elegan, jeung tantalizing. Cocktail fitur New Amsterdam urang anyar vodka peach-flavored , a vodka sprightly jeung alesan dibanderol anu hade keajaiban kalawan bungbuahan lampu lianna. inuman nu bakal janten rada boring kitu, upami éta henteu keur nu punch saeutik pikeun elderflower. St. Germain bakal liqueur sahiji pilihan dina conto ieu, sarta profil lampu na complements sarta ngaronjatkeun bungbuahan.
Resep ieu bakal jadi calon idéal pikeun ngaladénan salaku punch pikeun pihak, pancuran, atawa malah dina kendi keur brunch. Baca leuwih seueur tentang transforming resep .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Anyar Amsterdam Peach Vodka
- 1/2 ounce jus seger jeruk
- 1/2 ounce seger
- jus jeruk
- 1/2 ounce elderflower liqueur
- Lemon ngaganjel atanapi peach
- nyiksikan pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana sagelas cocktail chilled.
- Garnish ku lemon atanapi peach nyiksikan (basa aranjeunna keur aya di musim).
Resep kahadean: Hal Wolin keur New Amsterdam Arwah
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 182 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 20 mg |
| karbohidrat | 43 g |
| Serat dietary | 15 g |
| protéin | 11 g |