A cheesy vegan resep bodas roti dijieun kalayan kéju kécap vegan na mayonnaise vegan pikeun susu-gratis tapi masih tradisional roti vegan bawang bodas. Sampurna pikeun hiji barbecue vegan atanapi cookout. Cheesy vegan bodas roti resep kahadean tina Tuturkeun Heart pangan anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mayonnaise vegan (I resep
- Vegenaise )
- 1 cup abon cheddar atawa nacho kéju vegan flavored
- 1 cup thinly sliced bawang héjo, kalawan tops
- 3 cengkéh bawang bodas minced
- 1 loaf roti Perancis, ngurangan lengthwise
- 1/3 cangkir minced peterseli seger (pilihan)
Kumaha Jieun Éta
- Campur Vegenaise , kéju vegan , bawang, sarta bawang bodas. Nyebarkeun on halves roti. Sprinkle kalawan peterseli upami hoyong.
- Bungkus unggal satengah di foil. Refrigerate 1-2 jam atanapi freeze.
- Unwrap sarta nempatkeun dina loyang. Panggang dina 400 F keur 8-10 menit (20-25 menit lamun beku) atanapi dugi puffed tapi teu coklat. Potong keureut.
- Vegan bodas roti ogé bisa dibungkus dina foil jeung disimpen dina grill, kakara kawas roti bodas biasa, upami nu nuju gaduh barbecue a. Dileueut!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 179 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 21 mg |
| natrium | 222 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |