Hideung Magic mangrupakeun cocktail creepy yén ciri vodka hideung sarta crafted keur katingal spooky, sanajan rasa ka anu geulis alus ogé.
Ieu mangrupa resep gampang nu nyiptakeun highball soda poék flavored jeung rasa amis tina grenadine, loba kawas spiked Temple Shirley . Keur vodka hideung, Anjeun gaduh dua pilihan: make Blavod , atawa nyieun sorangan . Ayeuna damel di cocktail themed sampurna pikeun hiji pihak Lebaran lamun rék gancang ngawula hiji riungan hal jangkung tur refreshing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- vodka hideung
- 1/2 ounce
- grenadine
- 8 .5 ons
- lemon-kapur soda (leuwih atawa kirang sakumaha diperlukeun ngeusian gelas)
- garnish:
- maraschino céri pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu vodka jeung grenadine kana hiji és-kaeusi Collins sagelas .
- Eusian ku soda.
- Garnish kalawan céri a.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 189 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 0 g |